FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 166 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Z dupy twojej starej!!

PostWysłany: Śro 20:53, 27 Cze 2007 Powrót do góry

Dzisiaj pierwszy raz od wieeeelu wielu lat Warta wywalczyła awans do 2 ligi! W sezonie Zieloni byli na 2 miejscu, które dało nam prawo do gry w barażach o awans. W losowaniu trafiliśmy na Unię Janikowo, najsilniejszą chyba z całej ekipy drużyn z 2 ligi biorących udział w barażach. W pierwszym meczu padł wynik korzystny dla nas, 1-1 w domu. Aby awansować potrzebowaliśmy zwycięstwa obojętną liczbą bramek lub remisu minimum 2-2. Mecz zaczął się zajebiście dla nas, prowadziliśmy 2-0 już w 19 minucie. Unia po przerwie strzeliła 2 gole, ale jak pisałem wcześniej remis 2-2 dawał nam awans. I tak oto mamy 2 drużyny w 2 najwyższych ligach w Polsce:) Poznań rośnie w siłęVery Happy

Wiem, że nikt nie skomentuje, ale i tak pozdro Smile

piazdek
stara Dubisza

Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 75 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Sob 10:56, 25 Sie 2007 Powrót do góry

Ja skomentuję. Mam tylko pytanie... Czy twój brachol nie grał przypadkiem w Warcie?

Hejzel
Włatca móch

PostWysłany: Nie 16:40, 26 Sie 2007 Powrót do góry

Grał w Warcie i to przez kilka lat ale teraz skończył się mu wiek juniorski i musiał szukać nowego klubu. Teraz wylądował w Skórzewie bodajże w A-klasie ale zimą będzie szukać czegoś lepszego. Miał grać w Dopiewie w IV lidze ale złapał kontuzję i go nie wzięli Confused

piazdek

PostWysłany: Nie 21:30, 26 Sie 2007 Powrót do góry

To szkoda że się nie załapał. Ale mam nadzieję że dojdzie do tego że bedziemy mieli jedną drużynę w exktraklasie a jedną w 1 lidze. A marzeniem byłoby stworzyć dwie ekipy na tyle mocne aby były w stanie utrzymać się w extarklasie.

Hejzel
Włatca móch

PostWysłany: Pon 1:22, 27 Sie 2007 Powrót do góry

Niestety zanosi się na to, że Warta w tym sezonie wróci do III ligi Confused Po 6 chyba kolejkach jesteśmy na spadkowym miejscu z tylko jedną wygraną. Skład mamy słaby, tyle było gadania ile to Posmyk będzie strzelał goli a tu dupa. Nic nie strzela ten cienias Confused I do tego pozbyli się zajebistego młodego obrońcy, którzy poszedł do Zagłębia Lubin i śmiga po boiskach Młodej Ekstraklasy